wtorek, 12 czerwca 2012

Co ja mam?

Paczunia przyszła :) Oczywiście pan listonosz, urodą bijący na głowę wszystkie ciacha z południowoeuropejskich drużyn sportowych, nie był w stanie jej dostarczyć, więc musiałam zaczekać do dzisiaj z odbiorem. Skąd przyszła? Z Motków oczywiście :)
Matko sałatko, jaka to jest zabawna włóczka ;) Po pierwsze jedwabista i mięciutka (bo to mikrofibra), po drugie - elastyczna niczym gumka do szynki czy kapelusza ;) Kapitalna sprawa! Na razie  mam 4 kolorki (2 odcienie szarości, róż i turkusik) i zamierzam machnąć na początek jakieś szydełkowe produkcje, bo strasznie mnie ciekawi, czy da się z tego robić szydełkiem. Nadałaby się na skarpetki albo bikini, co?


Truscaveczka odpowiada

Cieszę się, że odzew na RAND jest taki szeroki, dziękuję wszystkim za deklaracje chęci udziału. Przypominam, że za sprawą DHF i Maroccanmint RAND zmienił się w RANDiSz ;) Czyli szycie dozwolone :)
Truscaveczka poleca
Dzisiaj wrzucam informację o Candy, ja co prawda nie biorę udziału programowo, ale może komuś się przyda :)

5 komentarzy :

Viola pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Witaj:) Randową podusię już mam. Bardzo pomógł mi filmik .Wstawię do niego link ,może komuś też się przyda:http://www.youtube.com/watch?v=IeAFAuqTkl4 . Pozdrawiam :)

dhf pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

włoczki wyglądają super! a do Motkowego sklepu na pewno zajrzę bo akurat mi się zapasy kończą no i jeszcze tam mnie nie było :):)

JustMe pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Dokładnie:) Obcisłe bikini, to jeden z projektów z którym kojarzy mi się ta włóczka ;)) Tym bardziej, że to mikrofibra, to schnie szybciutko.

persjanka pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

sliczne wloczki...a ty jak zwykle pomocna..pomyslowa i zyczliwa...pozdrawiam ania

Nimfa pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

widziałam te włóczkę w pasmanterii, faktycznie bardzo ciekawa :)

Step 7: Then click on the save template.