wtorek, 14 lipca 2009

Rozczarowanie

- No, we're sorry, we don't sell circular needles so thick. No, 6 mm won't be available...
Hearing that in one shop can happen, but in all four in my town? That is so unfair, how am I supposed to finish the shawl I've started if I don't have the needles? And buying one pair of needles for 24 zl and then paying 12,50 zl for shipping sounds crazy not only for my wallet but even for me? The only chance I have is to wait outside the nearest LYS tomorrow as I know that the deliverer is coming - and beg him to bring me the needles ;) Or even rummaging through his van ;)
- Nie, przykro nam ale takich grubych drutów z żyłką nie sprzedajemy. Nie, 6 mm nie będzie dostępne...
Usłyszeć coś takiego w jednym sklepie - to może się zdarzyć, ale we wszystkich czterech w moim miasteczku? To takie niesprawiedliiiiiwe, jak mam skończyć zaczętą chustę jeśli nie mam drutów? A kupowanie jednej pary za 24 zł i płacenie za przesyłkę 12,50 jest szokujące nie tylko dla mojego portfela, ale nawet dla mnie. Jedyna szansa przede mną to zaczajenie się na dostawcę w pobliżu najbliższej pasmanterii - akurat jutro ma być - i błaganie go o przywiezienie mi drutów ;) A może nawet przeszukanie jego furgonetki ;)

3 komentarze :

e.gunia pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Truskaveczko, w "Zamotanych" można wybrać przesyłkę "jako list polecony" - coś ok. 6 zł. Druty się mieszczą bez problemu, a Addi na żyłce są nieocenione

Przemek pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

o właśnie... w "Zamotanych" spróbuj może. :)

Makarbella pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

W Amelii są do wyboru metalowe za 6,50PLN i bambusowe za 5,10 plus przesyłka priorytetem 5,60. Razem - w najgorszym wypadku 12,10 PLN.

Step 7: Then click on the save template.