sobota, 11 lipca 2009

Zabawa blogowa


Mam propozycję - nie do odrzucenia :)
Zabawmy się blogowo, może zainspirujemy innych do kreatywnego podejścia do dziergotek.
Proponuję zabawę w zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką pokrowca czy futerału na komórkę. Szydełko, druty, filc, szycie, lepienie z plasteliny - cokolwiek chcecie (no, może ta plastelina nieco niepraktyczna, ale wszystko się zdarzyć może :))
Do 23:59 22 lipca 2009 wysyłajcie na kasiamw (at) gmail (kropka) com (albo linkujcie na blogu w komentarzach!) zdjęcia, linki, być może schematy własnej roboty (koniecznie własnej roboty, nie gotowe!) a 23 lipca opublikuję tu całą kolekcję inspiracji - taką naszą miniencyklopedię futerałów :)
Kod do wstawienia banneru na swoją stronę:


I have an ida. Let's play so we can inspire other people to be more creative about the crafts. Let's make a mobile cosy in any technique - crocheting, knitting, felting, sewing or even using play-doh (the last one can be a bit problematic, but anything is possible :))
I'm waiting here for your ideas, photos or even patterns - originally invented! On the 23rd of July I will publish a set of ideas for further inspiration :)
The code is here:

3 komentarze :

Pyziulka pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Pomysł świetny ale dla mnie za mało czasu :/ O futerale na telefon juz dawno myślałam ale teraz z a dużo mam na głowie... Nie mam jeszcze dokładnego schematu, ale na pewno coś na drutach ;)

Frezja pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Akurat coś dla mnie - komórczak jest na mojej liście do zrobienia od dawna.
Ale jest pewne ale... - znalazłam zaproszenie dopiero dzisiaj, więc choćbym się nie wiem jak spięła nie dam rady w terminie.

Aleksandra og Ørjan / Aleksandra i Ørjan pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Chetnie wezme udzial w zabawie. Tu znajdziesz moja robotke telefoniczna http://olajda.blogspot.com/
pozdrawiam serdecznie -
- Olajda

Step 7: Then click on the save template.