sobota, 5 września 2009

Oto, popatrz, znowu idzie jesień...

So here I am, sitting quietly in an armchair, knitting patiently my Basic Black cardigan. It's peaceful and quiet around me when my child is at preschool and husband, as a current breadwinner, works his hands do the bone in his office. Knitting makes me even more autumnal... I realised recently that the new season of hats, scarves, gloves/mitts is coming and I have no ideas! The only thing I want to try is Quincy hat, but I'm still not sure if it s going to fit me - my head is way too big for a lady ;)

No i jestem sobie, siedzę cichutko na fotelu i cierpliwie dziergam mój kardigan Basic Black. Jest cicho i spokojnie gdy moje dziecko jest w przedszkolu, a mąż, jako obecny żywiciel rodziny, urabia sobie ręce po łokcie w swoim biurze. Dzierganie ujesiennia mnie jeszcze bardziej... Ostatnio zdałam sobie sprawę, że nadchodzi sezon na czapki, szaliki, rękawiczki a ja nie mam żadnych pomysłów! Jedyne, co chciałabym wypróbować to czapka Quincy, ale nie jestem pewna, czy będzie mi pasowała - mam za dużą głowę jak na damę ;)

3 komentarze :

jo_an44 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

"...człowiek tylko leżałby i spał."
I już nie mam żadnych wątpliwości, że jestem człowiekiem :D
[choć są tacy, którzy uważają, że kobieta nie człowiek ;)]

beso_78 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

witaj,
ubawiłaś mnie tą dużą głową... ja też zawsze twierdziłam, ze mam dużą głowę, przez co nie mogę sobie dobrać czapki...
życie stało się prostsze gdy nauczyłam się sama je produkować...

Urszula97 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Oj co Ty masz z tą Twoją dużą głową,zrób czapkę tylko z grubszej wełny albo kapelusik -widzę Cie też w kapelusiku.Nie myś źle o mnie,jesteśmy tacy jacy jesteśmy,trzeba się zaakceptować.

Step 7: Then click on the save template.