czwartek, 16 lutego 2012

16 - Faktura


Lubię wyraźną fakturę materiałów. Nigdy nie fascynował mnie doskonale gładki jedwab, ale za rzecz z grubej wełny czy surowego lnu chwytałam szybciej, niż miałam czas pomyśleć. Kocham wełnę. Lubię włóczki o spoistości sznurka i wyroby z nich. Faktura niech będzie fakturą.


Truscaveczka odpowiada

DHF, cieszę się, że uczymy się razem :) Nie jestem samotna w mojej walce.
Ula, dobrze, że się odkleiłaś, miałabym na sumieniu Twoją (albo Twojej rodziny) śmierć głodową ;) A zdjęcia z komórki są zdjęciami z komórki, jak się nie ma pod ręką, co się lubi, to się lubi, co się ma pod ręką ;) Co potwierdza wpis Kasi ;) Kasiu, jednak różnicy na korzyść aparatu, zwłaszcza lustrzanki, nie da się zaprzeczyć, co? :)
Violu, zwykła cyfrówka też się da potresować. W menu na pewno masz balans bieli - jeśli zdjęcie ma głupie kolory, weź zwykłą białą kartkę i na nią nastrój balans bieli. Od razu polepszy się kolorystyka. No a potem zostaje jeszcze podkręcanie zdjęcia w Gimpie :)

Truscaveczka poleca
Jeśli już udało się wam oderwać oczy od Pinterest, możecie zrobić sobie dużą herbatę, wziąć zapas żywności na kilka dni i...

5 komentarzy :

Kasia pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Już nie pamiętam jak wychodzą zdjęcia moich prac robione aparatem (głównie do dyspozycji miałam ten cyfrowy). Miałam okazję widzieć zdjęcia robione lustrzanką przy sztucznym świetle i trzeba się było namęczyć przy ustawieniach. Jestem zadowolona, że mam czym robić zdjęcia, ale nie zaprzeczę, że aparat w telefonie nie może być lepszy od "normalnego" aparatu, bo telefon po prostu został głównie stworzony do innych celów. ;-)
Pozdrawiam i sprzeczać się nie zamierzam,
Kasia.

Magotkowo pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

OMG... ale fajna ta strona!!! Znowu zarwana nocka będzie :)

poplątany świat pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Kasiu - można się pobawić jeszcze oświetleniem np. w postaci lampki albo latarki ;) ale dobra lustrzanka to jest coś...
Truscaveczko - a co powiesz na połączenie jedwabiu z wełną?? taki mały szał fakturowy jakby jeszcze do tego dołożyć mocherek ;)

violetta666 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Dzieki Kasiu muszę spróbować, może coś się uda :) chociaż ten apart to już staruszek, ale finanse mi nie pozwalają na kupno nowego, a szkoda bo bardzo lubię fotografować...
Pozdrawiam cieplutko z zasnieżonej kotliny czy raczej zawianej śniegiem? Viola

Meta pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Kasiu, i po co ja weszłam w ten link?
W kuchni tyyyyle dziś do zrobienia, zanim zniknę na weekend w szkole, a ja siedzę i klikam i przeglądam...

BTW mąż dostarczył przesyłkę.
Bardzo dziękuję, super prezent! Moja prawieczterolatka od razu zadecydowała, że skoro włóczka jest różowa, to jest oczywiste, że będę coś dziergać DLA NIEJ :D Musze teraz tylko przemyśleć CO i CZYM :)
Dziękuję!!!
(piszę to, popijając batonika pyszną herbatką :))

Step 7: Then click on the save template.