sobota, 14 sierpnia 2010

Jestem dzielna

A Fiubździu umie motywować :) Sprułam (w końcu!) mojego nieudanego Basic Blacka, który niestety okazał się być awykonalny w odpowiednich proporcjach z włóczki niemającej zbyt wiele wspólnego z oryginałem.
Włóczka to Avantgarde Schoeller Wolle. Wzięłam się za coś zupełnie innego z tej włóczki - February Lady Sweater - już od dawna mam go w ravelrowej kolejce.


Zulko, dzisiaj Maciej Maleńczuk ma urodziny :) Bardzo go lubię - za jego poezję, za śpiew, za to, jak pięknie umie mówić o niepięknych rzeczach. A kolor zmienia się z porą roku - wiosną kojarzył mi się z bzem, latem ze śliwkami - jerozolimkami, a jesienią - zainspirowałaś moją wyobraźnię tą winoroślą...
Zielony Kamyku, już zasubskrybowałam Twój blog :) Bardzo ładne prace! I cieszę się, że blogosfera robótkowa pęcznieje od wspaniałych pomysłów.
Agatko, własnie o to chodzi - podejrzewam, ze gdy urodzi się Maluszek, nie będę miała za wiele czasu na uzupełnianie szafy ;) W końcu co dwoje dzieci to nie jedno ;) A Twój debiut znakomity, koniecznie uruchamiaj bloga! 
Basiu, łap za szydełko, bo warto - jak patrzę na te cuda dziewczyn, to nadziwić się nie mogę, ile można różnych projektów oprzeć na jednym kwadraciku!
Hado, strasznie się cieszę, że udało mi się zainspirować tyle osób :) To wielka satysfakcja dla mnie.
Monimarce, tak ma być :) Jesteśmy między innymi od tego, by się nawzajem nakręcać do kreatywności, prawda?
Moniu, ja się sama nadziwić nie mogę :)
Milu, świetne torebki Ci wyszły :)

2 komentarze :

Zulka pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Tak, rzeczywiście Maciek Maleńczuk jest niepospolitym artystą. Niedawno czytałam o nim artykuł, w którym zdradził, że przekłada na nowo, do rymu, "Pieśń o Rolandzie". Bardzo się cieszę, że mogłam Cię zainspirować. Często mam "roślinne" skojarzenia :)

Fiubzdziu pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

To żeś połechtała moją próżność :P

Step 7: Then click on the save template.