środa, 24 czerwca 2009

New life starts right now

I've noticed that my blog is visited not only by my Polish friends but also by people from all over the world. Is there a better opportunity to start writing here in English too?
So here it goes:
First, I'm not finished with making shawls. Just getting started! Basing on the success of "Warmey" shawl I've decided to get rid of some of my stash - and I had no choice but to use my less favourite yarn that is Kalinka. It's beautiful, but knitting with it makes your eyes die :/ Anyway as the pattern is so simple, I'm making progress. And the colour is amazing!
Another thing is that I need to find nice ideas for Oliwia (INTER-FOX) and Kashmir (M.Wnuk). Oliwia is in nice jeans colour and Kashmir is something between bordeaux and purple...
That's it for today. Have fun when reading my blog!

Zauważyłam, że mojego bloga odwiedzają nie tylko znajomi z Polski ale róznież ludzie z całego świata. Czy może być lepszy powód, żeby zacząć pisać także po angielsku?
No to zaczynam:
Po pierwszze, nie zakończyłam jeszcze dziergania chust. Dopiero się rozkręcam! Opierając się na sukcesie "Cieplucha" postanowiłam pozbyć się czegoś z włoczkowego skarbca - i nie miałam wyboru innego, jak tylko wykończenie mojej namniej ulubionej włóczki czyli Kalinki. Jest piękna, ale przy dzierganiu można stracić oczy :/ Tak czy owak wzór jest prościutki, więc robię postępy. A kolor jest przepiękny!
Kolejna rzecz to konieczność znalezienia jakichś fajnych pomysłów na Oliwię i Kashmir. Oliwię mam w ładnym dżinsowym kolorku a Kashmir to coś pomiędzy bordo a fioletem...
Tyle na dziś. Bawcie sie dobrze czytając mego bloga!

4 komentarze :

jolad6 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Truskaveczko czy jest możliwość przeniesienia zasobów z bloxa na blogerra. Jak to zrobiła Dziunia. Dlatego piszę do ciebie, bo widzę że znasz sie na technicznych sprawach. Znajdź mnie na gg 1239872-może mi cos podpowiesz-buźka. Nie gniewaj sie że ci zawracam głowę
jolad6

Kruliczyca pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Zaraza sie rozszerza 8D

Truscaveczka pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

Jolu, znalazłam programik, ale eksport bloxa który ten program tworzy nie nadaje sie do importu w bloggerze. trzeba dopaść Dziunię i przepytać :)
Kruliczyca, masz na myśli szale czy angielszczynę?

jolad6 pisze... Best Blogger Tips Odpowiedz Best Blogger Templates

dzięki
jolad

Step 7: Then click on the save template.